Дні та години консультацій класних керівників

Нижче Вам пропонується графік консультацій класних керівників.

Зателефонуйте своєму класному керівнику для узгодження зустрічі.

Клас П.І.Б. кл. керівник Тиждень День консультацій Години проведення   Кабінет  
1-А Мокрицька Марія Степанівна І вівторок 15:00 – 18:00 305
1-Б Максименко Оксана Миколаївна І вівторок 15:00 – 18:00 301
1-В Висовень Галина Миколаївна І вівторок 15:00 – 18:00 205
2-А Кравченко Олена Анатоліївна ІІ понеділок 15:00 – 18:00 307
2-Б Картава Надія Михайлівна ІІ вівторок 15:00 – 18:00 305
2-В Швець Тетяна Іванівна ІІ вівторок 15:00 – 18:00 301
3-А Шелест Тетяна Петрівна ІІІ понеділок 15:00 – 18:00 205
3-Б Моргунова Тамара Вікторівна ІІ четвер 15:00 – 18:00 305
3-В Смишляєва Світлана Григорівна ІV понеділок 15:00 – 18:00 105
3-Д Павленко Наталія Вікторівна ІV четвер 15:00 – 18:00 205
4-А Малафєєва Алла Іванівна І п’ятниця 15:00 – 18:00 301
4-Б Терещенко Олена Василівна І п’ятниця 15:00 – 18:00 205
4-В Наумюк Олена Анатоліївна І середа 15:00 – 18:00 105
4-Д Сидоренко Алла Володимирівна І середа 15:00 – 18:00 111
           
5-А Кампова Світлана Валеріївна І понеділок 16:00 – 18:00 317
5-Б Шлеіна Ірина Анатоліївна ІV четвер 15:15 – 18:00 117
5-В Голубєва Юлія Миколаївна ІІ середа 16:30 – 18:00 225
5-Д Мунтян Оксана Юріївна ІІ понеділок 15:30 – 18:00 321
5-ФМ Костійчук Валентина Анатоліївна І п’ятниця 15:30 – 18:00 120
6-Б Святенко Людмила Володимирівна ІІ четвер 15:00 – 18:00 310
6-Е Бернацька Лідія Сергіївна І четвер 15:30 – 18:00 318
6-М Гусак Марина Анатоліївна І середа 15:00 – 18:00 217
6-ФМ Камінська Валентина Вікторівна ІV понеділок 15:30 – 18:00 215
7-Б Лоха Людмила Олексіївна ІІІ середа 15:30 – 18:00 315
7-Е Мишко Таїсія Олександрівна І середа 15:00 – 18:00 120
7-М Парфенюк Наталя Володимирівна І вівторок 15:30 – 18:00 223
7-ФМ Погромська Людмила Миколаївна І понеділок 15:00 – 18:00 224
8-Б Ісакова Олена Анатоліївна І п’ятниця 16:00 – 18:00 231
8-Е Бондарь Леся Миколаївна І вівторок 16:30 – 18:00 312
8-М Трушина Олена Владиславівна ІІ вівторок 15:30 – 18:00 227
8-ФМ Кир’янова Ірина Василівна І п’ятниця 15:00 – 18:00 229
9-Б Іванова Наталія Андріївна І середа 15:30 – 18:00 233
9-Е Мандрик Лариса Михайлівна І середа 15:30 – 18:00 312
9-М Мігдальська Олена Миколаївна ІV понеділок 15:30 – 18:00 316
9-Ф Набієва Анна Євгеніївна ІІ середа 15:30 – 18:00 312
9-ФМ Недашківська Алла Василівна ІІ понеділок 15:30 – 18:00 118
10-Б Сидоренко Ірина Миколаївна ІІ четвер 15:00 – 18:00 230
10-М Крупчинська Ірина Павлівна І вівторок 16:00 – 18:00 226
10-ФМ Литвин Зінаїда Олександрівна І середа 15:30 – 18:00 121
11-Е Бричковська Наталія Миколаївна І середа 16:00 – 18:00 116
11-Ф Сенітович Валентина Іванівна І середа 15:30 – 18:00 318
11-ФМ Гузовська Ганна Олександрівна ІІ середа 16:00 – 18:00 326