Збір кишенькових грошей на допомогу притулку для тварин «Сиріус»

З 16 по 20 жовтня в Ліцеї №100 «Поділ» тривала акція по збору кишенькових грошей на допомогу організації для безпритульних тварин «Сиріус», що знаходиться у селищі Федорівка, Київської області.

Раніше притулок фінансувався і сотні тварин, які опинилися на вулиці, були травмовані, отримали допомогу, нових господарів або просто шанс вижити. На сайті організації http://www.dogcat.com.ua можна ознайомитись з наступною
інформацією : «Ми вимушені просити вашої допомоги. Більшість приватних спонсорів, на яких притулок розраховував раніше, відмовились допомагати – хтось виїхав з країни, у когось більше немає такої можливості, дехто
переорієнтувався на допомогу АТО. Зводити кінці з кінцями стало абсолютно неможливо. Щомісячне утримання однієї тварини обходиться притулку в 350 грн. Ми вже не один місяць беремо більшість матеріалів і продуктів у борг. Зовсім скоро нам нічим буде годувати тварин. Ми просимо про будь-яку допомогу, кожна копійка для нас надважлива!».

Адміністрація ліцею прийняла рішення провести акцію, метою якої став збір коштів для тварин. В результаті акції було зібрано майже десять тисяч гривень! Волонтери «Сиріуса» поросили на ці гроші закупити сухого корму для цуценят. В результаті ліцеїсти передали притулку цілих 17 пакунків корму.

Найбільші суми для допомоги в молодшій школі вдалося зібрати учням 2-Б класу – 1321 грн, а в старшій – учням 10-М класу – 882 грн. Участь в акції взяли абсолютно всі класи – це чудовий результат! Волонтери притулку «Сиріус» дуже вдячні, а адміністрація ліцею пишається такою активністю своїх вихованців та їхніх батьків!