Урочисті заходи до дня народження Т.Г. Шевченка в Ліцеї №100 «Поділ»

9 березня, в день народження Кобзаря, Ліцей №100 «Поділ» запросив для виступу трупу Київського академічного театру Українського фольклору «Берегиня». Артисти виступили з програмою за мотивами творів Шевченка, і закінчили захід композицією «Реве та стогне Дніпр широкий…». Учням вдалося не лише пригадати твори Тараса Григоровича, але й почути їх в сучасній обробці, і навіть рок-версії нетлінних віршів.

Для учнів 9-ФМ та 10-ФМ була організована літературна вікторина. Вчитель української мови Оксана Юріївна Мунтян підготувала запитання для трьох турів вікторини, які мали безпосереднє відношення до біографії та творів Тараса Шевченка. Перемогу здобула команда 10-ФМ, випередивши суперників усього на кілька балів.

14 березня учні 1-4 класів разом з класоводами презентували справжню Шевченкіану. Представники з кожного класу обрали уривок з твору, вірш або доленосний момент біографії Кобзаря та обіграли його на сцені ліцею. Захід, який складався, здавалося б, з абсолютно різних композицій, виглядав як цілісний концерт з власними, хоча й маленькими зірками.

Хвиля Шевченкіани прокотилася ліцеєм і не залишила байдужим жодного учня та вчителя. Його твори актуальні і в наш час, а образ надихає, дає надію на краще майбутнє і віру в унікальність нашого народу!